SPOTKANIA Z MUZYKĄ

WRZESIEŃ KWARTET SMYCZKOWY

W tym roku szkolnym uczestniczymy w programie, który pozwoli na kontakt uczniów z muzyką klasyczną oraz umożliwi poznanie instrumentów muzycznych i ich budowy.
"Spotkania z muzyką" to także koncerty dawnej polskiej muzyki ludowej. W tym miesiącu Kwartet smyczkowy - Tajemnice kameralistyki.

PAŹDZIERNIK Z PIOSENKĄ POD RĘKĘ

A u nas dziś głośno od rana:) Mistrzowskie saksofon i "klawisze" oraz przepiękne głosy wokalistów Filharmonii Narodowej. czyli drugie spotkania z muzyką "Z piosenką na ty...".
Jeśli jeszcze ktoś się dobrze rano nie obudził, to po tej lekcji nie śpi na pewno. Dzieci śpiewają tak głośno, że słychać w całej szkole.