Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 10 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Nauczyciela. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia. Gośćmi uroczystości byli Wójt Gminy, Przewodniczący Rady Gminy, nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice.

Uczniowie przygotowali dla nauczycieli program artystyczny. W trakcie nie zabrakło pięknych wierszy wyrażających wdzięczność za trud przekazywania wiedzy, cierpliwość i serce. Uczniowie będąc wdzięczni swoim nauczycielom wyśpiewali życzenia i wręczyli kwiaty.

W imieniu wszystkich rodziców życzenia nauczycielom złożyła również Rada Rodziców wręczając na ręce dyrektora piękny storczyk.

Nauczycielom zostały również wręczone nagrody za trud i pracę włożoną w nauczanie. Po uroczystości rodzice zaprosili wszystkich nauczycieli na poczęstunek.

Akademię przygotował Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Agnieszki Michalec i Włodzimierza Jarzyny.

Agnieszka Michalec