Dzień Samorządności

Uczniowie witając nadejście wiosny postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i „objąć władzę” w szkole w ramach Dnia Samorządności.

Klucz do szkoły na ten wyjątkowy dzień Pan Dyrektor Henryk Szarek przekazał przewodniczącej SU –  Dominikowi  Przybyszowi.  Uczniowie klasy V i VI przygotowali konkursy, zagadki i prezentacje multimedialne  o tematyce wiosennej. Wszyscy szukaliśmy zwiastunów wiosny podczas gry terenowej w ogrodzie szkolnym. Pożegnaliśmy zimę poprzez symboliczne spalenie marzanny. Tak jak co roku uczniowie chętnie włączyli się do wspólnej zabawy.