19. 02. 15
18. 02. 01

Projekt BEZPIECZNA + 


        Projekt ma na celu ukazanie dzieciom możliwości spędzania czasu wolnego w sposób ciekawy , efektywny a co najważniejsze bezpieczny . Uczestnicy projektu , dowiedzą się również w jaki sposób bezpiecznie korzystać z cyberprzestrzeni i jak reagować na zagrożenia , które w niej występują . Grupę uczestnicząca w zajęciach stanowią uczniowie klasy IV. Zajęcia poprowadzą Panie Agnieszka Michalec i Maja Wesołowska.

       Zajęcia z panią Agnieszką Michalec to przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocja pozytywnego wykorzystywania internetu. 
Uczestnicy wykonali plakaty promujące bezpieczne korzystania z zasobów sieci, pokazali niebezpieczeństwa związane z internetem.

      Nie ma nic lepszego, niż zabawa na powietrzu w jesienne dni. Kasztany , żołędzie i piękne złociste liście to wspaniałe dary przyrody , które mogą uatrakcyjnić każdy jesienny spacer. Przekonali się o tym uczniowie klasy IV , którzy w ramach projektu BEZPIECZNA + uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez Panią Maję Wesołowską. Uczniowie mieli również okazję wykonać prace plastyczne na temat bezpiecznych zabaw o każdej porze roku.

       W warsztatach podsumowujących brały udział zarówno dzieci , jak i ich rodzice. Podczas zajęć każdy z uczestników dowiedział się , jak ważne jest wspólne spędzanie czasu i jak można spędzać go w sposób twórczy i atrakcyjny . Podczas quizu " Jak dobrze się znamy ? " wszyscy zaznali sporej dawki humoru. Warsztaty prowadziła Pani Maja Wesołowska.

View the embedded image gallery online at:
https://wilkowyja.edu.pl/aktualnosci/projekty#sigFreeIdad73caf886

 

Strona korzysta z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki.