18. 02. 01

SOBOTNIA ZABAWA CHOINKOWA ZOSTAŁA

ODWOŁANA.

18. 01. 03

3 września 2017r. w murach Szkoły Podstawowej im. Marii Wójcik w Wilkowyi pojawili się znamienici goście, by wspólnie z całą społecznością szkoły świętować jej setne urodziny. Uroczyste obchody stulecia szkoły rozpoczęły się Mszą Święta. następnie odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów oraz absolwentów szkoły.  Po występie artystycznym wszystkich przybyłych gości: przedstawicieli władz gminy, władz oświatowych, posłów, absolwentów, nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów, rodziców, sponsorów i przyjaciół szkoły powitała Pani Dyrektor. Po zakończonej uroczystości zebrani goście udali się na uroczyste odsłonięcie pamiątkowej tablicy, a następnie na poczęstunek.Wspólny poczęstunek zebranych gości sprzyjał podtrzymaniu uroczystego charakteru święta szkoły, a także spotkaniom i wspomnieniom po latach. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

Drodzy uczniowie, rodzice oraz nauczyciele,

W ostatnim czasie wszyscy stawiamy czoło nowym wyzwaniom.

Duża ilość obowiązków, ograniczenie aktywności, konieczność pozostawania w domu oraz obawy o zdrowie swoje i bliskich mogą powodować, że czujemy frustrację, niepokój lub złość z którymi ciężko jest sobie poradzić.

Dlatego też jeśli potrzebujecie Państwo wsparcia zapraszam do kontaktu telefonicznego w piątki w godzinach 8:00- 13:30 pod numerem: 600 35 80 41.

Jeśli natomiast chcieliby Państwo zdobyć wiedzę w konkretnych tematach z zakresu psychologii proszę o napisanie w komentarzu jaki obszar Państwa interesuje przygotuję wtedy posty dotyczące wskazanej tematyki.

Pozdrawiam serdecznie,

Anna Wcisło

psycholog szkolny

Mamy kolejny wielki sukces !????
W dniu 2 października w Mietnem odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe. W zawodach uczestniczyły reprezentacje szkół z całego powiatu. W kategorii szkół podstawowych Wilkowyję reprezentowali nastepujący uczniowie:
Milena Konopka, Gabriela Michalec, Maria Dąbrowska , Szymon Kołnierzak , Krzysztof Głowala, Szymon Jałosiński, Oliwia Elmerych, Rozalia Winek, Karol Leń, Artur Zalewski , Jakub Balas, Julian Obłoza i Jakub Konopka.

Nasi biegacze odnieśli ogromny sukces!
W kategorii dziewcząt klas IV :
I miejsce - Marysia Dąbrowska ,
II miejsce - Gabrysia Michalec,
W kategorii chłopców klas IV:
III miejsce zajął uczeń klasy 3 - Szymon Kołnierzak.

Pozostali uczniowie również spisali się bardzo dobrze. Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników oraz dla Pana trenera Włodzimierza Jarzyny.