Przeżyjmy to jeszcze raz ...

16. 07. 27

POŻEGNANIE KLASY VI

 

Wprawdzie zajęcia lekcyjne zakończyły się już ponad miesiąc temu, ale do miłych chwil zawsze warto powracać. Tym bardziej, że dziś już wiadomo na pewno, że były to chwile prawdziwie historyczne... Ostatni raz (przynajmniej na jakiś czas wink) prawdopodobnie (nie mamy jeszcze pewności, którą klasę jako pierwszą obejmie reforma)  pożegnaliśmy odchodzących do gimnazjów uczniów klasy VI. 

Piątoklasiści pożegnali starszych kolegów i koleżanki tortem i bardzo trafionymi upominkami. Szóstoklasiści natomiast pożegnali szkołę brawurowym przedstawieniem, które wywołało żywe reakcje publiczności. Najlepsi uczniowie odebrali nagrody i świadectwa z wyróżnieniem, a ich rodzice listy gratulacyjne. Podziękowaliśmy także rodzicom, którzy w tym roku po raz ostatni przysyłali dzieci do naszej szkoły.

Nie brakowało wzruszających chwil pożegnania klasy VI z wychowawczynią, Panią Krystyną Łodygą. Mamy nadzieję, ze klasa V godnie zastąpi najstarszy rocznik i w osiągnięciach naukowych, i w społecznych i w sportowych i będzie dobrym wzorem dla młodszych uczniów. Absolwentom zaś życzymy wspaniałych sukcesów w gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych. Wierzymy, że z przyjemnością obejrzą się na zdjęciach na nowej stronie internetowej szkoły. I oczywiście zapraszamy do odwiedzin "starej" szkoły.

 

Strona korzysta z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki.