24.11.2011 r. – Andrzejki

W czwartek, 25 listopada 2011 r., wszyscy uczniowie lubiący dobrą zabawę w miłym towarzystwie zebrali się w Sali gimnastycznej naszej szkoły. Okazją do tego były Andrzejki i dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski z tego właśnie powodu.

Na początku zabawy uczniowie poinformowani zostali o zasadach obowiązujących podczas imprezy oraz o zaplanowanych atrakcjach. Potem już rozbrzmiała muzyka i można było oddać się szalonym pląsom. W trakcie zabawy odbyły się wróżby andrzejkowe. W tym celu została przygotowana specjalnie sala wróżb i czarów, gdzie panowała andrzejkowa atmosfera. Cztery wróżki przepowiadały przyszłość z kart, ręki, kwiatów, itp. Był też czas na słodki poczęstunek przygotowany przez uczestników dyskoteki. Świetny humor oraz dobra zabawa towarzyszyły uczestnikom od samego początku  aż do końca imprezy. Nad bezpieczeństwem tańczących czuwały: p. Agnieszka Michalec, p. Krystyna Robak, p. Elżbieta Wielgosz i p. Danuta Migas. Zabawa Andrzejkowa była bardzo udana i chyba każdy wspomina ją miło.

Agnieszka Michalec

Strona korzysta z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki.