VII Gminny Konkurs o Janie Pawle II – etap gminny

9 listopada 2011 r. w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Woli Rębkowskiej odbyły się  eliminacje gminne VII Gminnego Konkursu Wiedzy  o Papieżu „Jan Paweł II –  „Człowiek modlitwy”.

Organizatorem konkursu był Wójt Gminy Garwolin przy współpracy i współudziale Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Woli Rębkowskiej.
Celem konkursu było ukazanie i przybliżenie życiorysu Jana Pawła II. Dążenie do budowania w świecie młodego pokolenia wzorów i postaw chrześcijańskich na przykładzie Papieża. Rozbudzenie wśród dzieci i młodzieży zamiłowania do zgłębiania wiedzy na temat działalności Jana Pawła II.

W konkursie wzięli finaliści z etapu szkolnego.   I miejsce z maksymalną ilością punktów zdobyła uczennica naszej szkoły Daria Głażewska z kl. V. Finalistka otrzymała dyplom i nagrodę rzeczową ufundowaną przez Wójta Gminy Garwolin – Tomasza Łysiaka. Przygotowanie i opiekę nad uczennicami sprawował ks. Jerzy Przychodzeń.

Joanna Jaroniec

Strona korzysta z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki.