Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to Piękniejsze dni w roku dla seniorów rodzin.    W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są przez swoje wnuczęta szczególnymi dowodami miłości. W  naszej szkole ta uroczystość odbyła się    po feriach (07.02.br.). Licznie przybyli Dziadkowie podziwiali występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości przygotowano wspaniały program artystyczny i słodki poczęstunek.

Uroczystość rozpoczął Pan dyrektor Henryk Szarek, który serdecznie przywitał  gości. Następnie w pięknie udekorowanej sali dzieci z klas 0-III zaprezentowały wzruszające wiersze  i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. Występy wnuków dziadkowie nagodzili gorącymi brawami. Na zakończenie całego programu artystycznego uczniowie odśpiewali Babciom i Dziadkom gromkie „100 lat” i wręczyli wykonane własnoręcznie laurki  i prezenty.

Wszyscy obejrzeli też prezentację multimedialną pt. „Nasi kochani Dziadkowie”, złożoną ze zdjęć wykonanych przez uczniów. Było także wspólne śpiewanie znanych wszystkim piosenek, a nawet tańce dziadków z wnukami.

Uroczystości przygotowały wychowawczynie klas O-III: Danuta Migas, Elżbieta Mucha, Elżbieta Wielgosz, Ewa Mucha. Prezentację multimedialną przygotowała pani Agnieszka Michalec.

Elżbieta Wielgosz, Elżbieta Mucha