Zabawa choinkowa

Dnia 4 lutego 20012r. o godz.15.00 w naszej szkole,  odbyła się zabawa choinkowa.

Impreza rozpoczęła się przedstawieniem pt. „Idzie nowy rok”. Przygotowanym przez uczniów klasy IV i V pod kierunkiem p.Zuzanny Siwek, a całą uroczystość poprowadziły  uczennice z klasy szóstej: Weronika Górzkowska  i Paula Winek – przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego.

 

Oczekując na św. Mikołaja zaprezentowali się chętni uczniowie, tańcząc, recytując, i grając na instrumentach. Dużą popularnością cieszyło rodzinne karaoke. Jako pierwsi wystąpili państwo: Michał i Iwona Głowalowie z córkami Amelią i Natalią, a zaśpiewali piosenkę A ja wolę moją mamę.

Następnie przybył do szkoły gość z dalekiej Laponii, który obdarował wszystkich uczniów prezentami. Przy dobrej muzyce, o  którą zadbali chłopcy z klasy szóstej, wszyscy wspaniale się bawili. Nie zapomnieli o nas nasi absolwenci, dla których choinka jest zawsze okazją , by jeszcze na kilka chwil tu powrócić.

Nasi  rodzice pamiętali o poczęstunku dla nas, były kanapki, słodycze i napoje.

Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że zabawa była bardzo udana, szkoda tylko, że następna aż za rok.

Przewodnicząca SU Weronika Górzkowska

Strona korzysta z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki.