Powiatowe rozgrywki „6” piłkarskich w kategorii dziewcząt

W dniu 30.09.2014 r. w Szkole Podstawowej w Woli Rębkowskiej odbyły się powiatowe rozgrywki „6” piłkarskich w kategorii dziewcząt. W zawodach wzięły udział drużyny z Kępy Celejowskiej, Trąbek, Borowia, Wilkowyi i Rębkowa. Wyniki meczów: Wilkowyja – Rębków 0:0, Trąbki – Wilkowyja 0:0, Wilkowyja – Borowie 0:0, Kępa Celejowska – Wilkowyja1:0.

Szkołę reprezentowały następujące dziewczęta: Daria Dąbrowska, Natalia Balas, Karina Głażewska, Maryna Głowala, Beata Mikulska, Martyna Głaszczka, Amelia Głowala, Małgorzata Dąbrowska, Anna Szaniawska, Małgorzata Srebnicka, Alicja Kocyk, Weronika Kocyk.

Włodzimierz Jarzyna