Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/archiwum/14_15/mikolajki

Mikołajki

Dnia 5 grudnia 2014 roku w naszej szkole odbyły się „Mikołajki”. Wszystkie dzieci miały czerwone elementy ubioru i czapki mikołajowe.

Samorząd Uczniowski  wraz z opiekunem  panią Agnieszką Michalec przygotował dla koleżanek i kolegów spotkanie z Mikołajem.  Każde dziecko otrzymało słodki  upominek. Tradycja Mikołajek  jest  corocznie żywa w naszej szkole. W tym radosnym dniu uczniowie chętnie pozowali do pamiątkowych zdjęć, które można obejrzeć w galerii - zapraszamy.

{gallery}archiwum/14_15/mikolajki{/gallery}