Koncert zespołu „Limbos”

Dnia 15 kwietnia odbył się koncert zaprzyjaźnionego już z naszą szkołą zespołu LIMBOS. Tym razem tematem przewodnim była wiosna – „Wiosenny, muzyczny zegar”.

Zespół w składzie Piotr Franczuk, Grzegorz Matwiejczuk, Władysław Miadziółko oraz Leszek Kowalik zaprezentował utwory instrumentalne i wokalne, które wprowadziły słuchaczy w wiosenny nastrój. Mieliśmy przyjemność wysłuchać utworów muzyki poważnej np. „Cztery pory roku - Wiosna” Antonio Vivaldiego, klasyki jazzowej, walców. Jednak największy aplauz zdobyła interpretacja utworu Kamila Bednarka „Chwile jak te” zaśpiewanego przez Leszka Kowalika. Naszą radość i zadowolenie z koncertu wyraziliśmy poprzez gromkie brawa. Z niecierpliwością oczekujemy ponownego przyjazdu zespołu LIMBOS do naszej szkoły.

Joanna Kasprzak

Strona korzysta z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki.