100 LAT SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WILKOWYI

18. 01. 03

3 września 2017r. w murach Szkoły Podstawowej im. Marii Wójcik w Wilkowyi pojawili się znamienici goście, by wspólnie z całą społecznością szkoły świętować jej setne urodziny. Uroczyste obchody stulecia szkoły rozpoczęły się Mszą Święta. następnie odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów oraz absolwentów szkoły.  Po występie artystycznym wszystkich przybyłych gości: przedstawicieli władz gminy, władz oświatowych, posłów, absolwentów, nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów, rodziców, sponsorów i przyjaciół szkoły powitała Pani Dyrektor. Po zakończonej uroczystości zebrani goście udali się na uroczyste odsłonięcie pamiątkowej tablicy, a następnie na poczęstunek.Wspólny poczęstunek zebranych gości sprzyjał podtrzymaniu uroczystego charakteru święta szkoły, a także spotkaniom i wspomnieniom po latach. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.