Dyskoteka

30 września 2014 roku odbyła się pierwsza  w tym roku szkolnym dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.

Punktualnie o godzinie 16:00 imprezowicze zebrali się na sali, gdzie rozbrzmiewała już muzyka. Didżejami byli Kacper Skorupa i Dominik Przybysz. Przez całą dyskotekę bardzo dobrze wywiązywali się z powierzonej im roli, rozkręcali zabawę i grali dedykowane utwory. Podczas dyskoteki otwarta była loteria, zorganizowany słodki poczęstunek i napije dla uczestników. Opiekę nad licznie zgromadzonymi dziećmi sprawowała p. Krystyna Łodyga, p. Agnieszka Michalec i p. Zuzanna Siwek.

Agnieszka Michalec