Choinka noworoczna

17 stycznia 2015 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Wilkowyi bawili się na zorganizowanej przez rodziców zabawie choinkowej.

Choinka noworoczna na zakończenie I semestru nauki jest w naszej szkole jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń. Gromadzi na wspólnej zabawie całą społeczność szkolną, rodziców oraz  mieszkańców obwodu szkoły.

 

Uroczystość rozpoczęła się o godz. 15.00 programem artystycznym Witaj Nowy Roku, przygotowanym przez uczniów klasy IV i V pod kierunkiem pani Zuzanny Siwek, o piękny wystrój sali zadbał Samorząd  Uczniowski pod  czujnym okiem pani Moniki Borkowskiej i pani Joanny Kasprzak.

Punktem kulminacyjnym uroczystości było przybycie Świętego Mikołaja. Po emocjach związanych z wizytą Świętego, na dzieci czekała miła atrakcja – zabawa z wodzirejami, którzy uatrakcyjnili imprezę różnorodnymi zabawami i doskonałą muzyką. W trakcie zabawy dzieci zaproszone zostały na poczęstunek przygotowany przez  rodziców.

O godzinie 20.00 pełni niezapomnianych wrażeń, zadowoleni z perspektywy rozpoczynających się ferii, uczestnicy imprezy rozeszli się do domów.

Zuzanna Siwek

Strona korzysta z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki.